Czytniki kodów kreskowych dla programu Subiekt

Z programem Subiekt GT współpracuje większość czytników kodów kreskowych. Jednak nie wszystkie czytniki posiadają możliwość zaprogramowania wszystkich funkcji wykorzystywanych przez ten program.

Czytniki z możliwością podstawowego programowania w którym symulacja klawisza „Enter” możliwa jest tylko pojedynczo, pozwala na przeskoczenie podczas skanowania towaru z kolumny w której pokazuje się nazwa produktu, którego kod kreskowy jest właśnie skanowany, do kolumny wykazującej ilość programu.

Czytniki z możliwością zaawansowanego programowania w których możliwa jest symulacja klawisza „Enter” więcej niż jeden raz, pozwala na przeskoczenie podczas skanowania kodów kreskowych produktów, z jednego wiersza do kolejnego itd. Polega to na tym że po prawidłowym odczycie kodu i zweryfikowaniu nazwy towaru zaszyfrowanej w kodzie, kursor przeskakuje nie do kolejnej kolumny, oznaczającej ilość wprowadzanego do programu towaru, ale pomija ją, automatycznie przechodząc do kolejnego wiersza. Pozwala to na szybkie i sprawne rejestrowanie w programie pojedynczych sztuk towaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *