Czytnik z automatycznym odczytem

Bardzo często czytniki kodów kreskowych wykorzystywane są w sklepach, gdzie najczęściej stoją na ladzie przy kasie. Ciągłe skanowanie przyciskiem jest bardzo uciążliwe, a przy tym zajmuje wiele czasu. W ofercie firmy HDWR znajdziemy czytniki, które posiadają auto-indukcję. Jest to nic innego jak wbudowany czujnik ruchu, który wzbudza linie skanującą po zbliżeniu kodu.

 

Najpopularniejszym czytnikiem jest model HD42A. Wyróżnia go nie droga cena do jakości skanowania jaki prezentuje czytnik. Ma możliwość programowania znaków z tabeli ASCII oraz może się komunikować z komputerem poprzez porty takie jak: USB, RS-232 i PS2.

HD42A

 

Model, który jest porównywalny do swojego poprzednika to model HD-SL66A. Czytnik ten jest jednak odporniejszy i bardziej wytrzymalszy na upadki z wysokości. Na wyróżnienie zasługuje przycisk skanujący skanera, który wytrzymuje ponad 50 milionów kliknięć. HDSL66A

 

Liderem, który zasługuje na pierwsze miejsce jeśli chodzi o bezproblemową pracę jest HD29A. Jest to model w którym mamy bardzo szerokie możliwości programowania. Możemy w nim zakodować całą tabele ASCII oraz znaki funkcyjne takie jak F1-F12 czy INSERT itp. Ma on z wybranych modeli takie najlepszy układ optyczny i odczytuje kody zamazane czy też niewyraźne.

 

HD29A

 

Biorąc pod uwagę czas jaki jesteśmy w stanie zaoszczędzić przy pomocy skanera z auto-indukcją warto zaopatrzyć się tego typu skaner. Ułatwi on znacznie pracę oraz poprawia estetykę miejsca pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *