Popularne przewodowe czytniki kodów kreskowych

HD42A – Jest najpopularniejszym modelem, który zyskał uznanie wśród klientów firmy HDWR. HD42A jest czytnikiem przewodowym, który posiada funkcje autoindukcji, która poprawia wygodę pracy. Autoindukcja jest to tryb pracy, który wzbudza czytnik pod wpływem zbliżenia kodu. Model spełnia wszystkie podstawowe zadania i radzi sobie z podstawowymi kodami 1D. Jego odporna obudowa zapewnia możliwość pracy nawet po wielokrotnych upadkach na twardą powierzchnię. Jego szybkość odczytu wynosi 200 skanów na sekundę, przez co praca z nim pozwala usprawnić z czytywanie kodów. Model ten dzięki wpieraniu wielu interfejsów może być używany w sklepach, biurach, magazynach i jest kompatybilny z wieloma kasami sklepowymi.

hd42a
https://sklep.hdwr.pl/pl/p/Automatyczny-Laserowy-czytnik-kodow-kreskowych-HD42A/101

Czytnik kodów kreskowych HD42A posiada konstrukcję, która pozwala na wytrzymywanie wielokrotnych upadków na powierzchnię betonową nawet z 1.8 m.
Stworzony do pracy 24 godziny na dobę.
Wspiera wiele interfejsów: RS232, USB, KBW dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań.
Umożliwia skanowanie selektywne oraz ciągłe.
Urządzenie czyta kody odwrócone.
Posiada autoindukcję, czytnik uruchamia wiązkę laserową samoczynnie po zbliżeniu towaru.
Odczytywane kody: EAN8, EAN13, UPC-A, UPC-E, CODE128, CODE39, CODE93, CODE11, GS1-DATAE, INDUS25, IATA25, MATRIX25, CHINESE25, CODABAR, MSI, pozostałe jednowymiarowe.

HD29A- Jest cenionym modelem, który jest przeznaczony dla bardziej wymagających klientów. Jego wysoka jakość wykonania plus bardzo dobrej jakości silnik skanujący umożliwia odczyt kodów, które innym model sprawiają trudności. Kody w wielu przypadkach mogą zostać w pewnych miejscach zabrudzone lub mogą stracić swoją jakość czytelności. Dla modelu HD29A to żaden problem. Idealnie sprawdza się do takich zadań. Używany jest w wielu bibliotekach i księgarniach, gdzie książki są zafoliowane, a folia pod wpływem czasu i użytkowania znacznie uniemożliwia widoczność kodu. To nie wszystko, co wyróżnia ten model. Posiada bardzo rozbudowaną możliwość programowania. Możliwość dodania dowolnego prefiksu lub sufiksu (znak przed lub za kodem) wspomaga prace z wieloma programami magazynowymi, gdzie potrzebny jest np. podwójny enter po z czytaniu kodu.

hd29a
https://sklep.hdwr.pl/pl/p/Szybki-profesjonalny-czytnik-kodow-HD29A/118

Praktyczna bezawaryjność urządzenia, bardzo wytrzymała obudowa i przycisk skanujący.
Wpiera interfejsy takie jak: RS232, USB, PS2 oraz USB Virtual COM lub COM.
Szybka praca skanowania 200 razy/sekundę.
Czytniki współpracujące z programem SubiektGT.
Odczytywane kody: UPC/EAN, UPC/EAN with Supplementals, UCC/EAN 128, Code 39, Code 39 Full ASCII, Trioptic Code 39, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar, Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Code 93, MSI, Code 11, RSS variants, Chinese 2 of 5,MSI/Plessey,UK/Plessey,UCC/EAN 128,chinese code ,GS1 DataBar(RSS)series.

HD610A- Kody 2D są już w dzisiejszych czasach tak popularne, że używane są już wszędzie. Możemy je spotkać w centrach handlowych, na ulicy, produktach czy nawet w dowodach rejestracyjnych. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy, że nie każdy czytnik 2D radzi sobie z kodami Aztec w dowodach rejestracyjnych. Kod ten jest o wiele bardziej skomplikowany i gęstszy niż w przypadku zwykłych kodów Aztec np. na biletach. Nadmiar informacji uniemożliwia poprawny odczyt kodu. Model 610A radzi sobie z tym bez problemów, dzięki bardzo dobremu modułowi optycznemu. HD610A potrafi odczytać kod nawet z telefonówkomórkowych lub innego rodzaju wyświetlaczy takich jak monitor czy telewizor.

hd610
https://sklep.hdwr.pl/pl/p/Czytnik-kodow-2D-do-dowodow-rejestracyjnych-HD610A/278

Odczytuje kody 1D oraz 2D z różnego rodzaju etykiet, ale także bezpośrednio z wyświetlaczy telefonów komórkowych.
Czytnik bez problemu radzi sobie również z kodami AZTEC z dowodów rejestracyjnych.
Czytnik wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobry moduł optyki, pozwalający na odczyt gęstych kodów wielowymiarowych.
Odczytywane kody 1D: CodaBar, Code11, Code32, Code39, Code93, Code128, IATA 2of5,Interleaved 2of5, GS1 DataBar, HongKong 2of5, Matrix 2of5, MSI Plessey, NEC 2of5, Pharmacode Plessey, Straight 2of5, Telepen,Trioptic, UPC/EAN/JAN, Codablock F, microPDF, GS1 Composite.
Odczytywane kody 2D: MaxiCode, DataMatrix (ECC 200), QR Code, microQR, Aztec, HanXin, GoCode.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *