Popularne bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych

HD19- Jest bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych który, komunikuje się drogą radiową ze stacją bazową. Jego zasięg wynosi do 200 metrów na otwartych przestrzeniach. Idealnie sprawdza się tam gdzie, nie ma miejsca na plątające się kable. Jest nie drogim i wydajnym urządzeniem. HD19 posiada wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie kodu w czytniku w razie utraty komunikacji z bazą. Czytnik posiada również funkcję „ręcznego” zapamiętywania kodów. Wystarczy zeskanować odpowiedni kod, który wprowadzi czytnik w tryp zapisywania, a po zakończeniu pracy i odczycie kodu sterującego HD19 automatycznie „wyrzuci” kody, które są w nim zapisane. Czytnik umożliwia także wejście w tryb ciągły, czyli po odczycie kod od razu zostaje wysłany ko komputera.

hd19
https://sklep.hdwr.pl/pl/p/Bezprzewodowy-czytnik-kodow-kreskowych-HD19/100

Pamięć odczytanych kodów w razie utraty komunikacji z odbiornikiem.
Bezprzewodowa łączność z nadajnikiem.
Wysoka jakość wykonania.
Komunikacja do 200 m na otwartych przestrzeniach.
Bezpieczna i szyfrowana metoda komunikacji.
Czytnik poinformuje o zbliżającym się wyczerpaniu baterii.
Ładowarka USB zapewnia możliwość ładowania zarówno z komputera, jak i z gniazdka sieciowego.

HD70-Czytnik kodów kreskowych działający w standardzie bluetooth. Umożliwia to połączenie czytnika z urządzeniami takimi jak telefon czy tablet z wbudowanym bluetooth. W ten sposób połączony czytnik do urządzenia mobilnego idealnie sprawdza się przy robieniu inwentaryzacji. Sposób łączenia urządzenia jest banalnie prosty i identyczny z łączoną np. słuchawką bluetooth. Czytnik domyślnie jest zaprogramowany jako urządzenie typu HID, czyli prostymi słowami jako klawiatura i wpisuje kod, tam gdzie w danym momencie znajduje się kursor. Inną możliwością jest praca skanera jako urządzenie SPP (wirtualny port COM). Wówczas urządzenie wysyła kody w tle, a aplikacja na urządzeniu je obsługuje. Czytnik wpiera również dwa tryby wysyłania kodów. Tryb standardowy, czyli kody są automatycznie wysyłane do komputera oraz magazynowania gdzie kody są zapisywane w pamięci czytnika; do 1000 kodów.

hd70
https://sklep.hdwr.pl/pl/p/Bezprzewodowy-czytnik-kodow-Bluetooth-HD70/103

Do czytnika jest dołączona specjalna karta z kodami sterującymi.
Tryb magazynowy w pamięci czytnika (do 1000 kodów).
Interfejs Bluetooth.
Solidna sprawdzona konstrukcja i wysoka jakość wykonania.
Ergonomiczny design.
Odczytywane kody: EAN8, EAN13, UPC-A, UPC-E, CODE128, CODE39, CODE93, CODE11, GS1-DATAE, INDUS25, IATA25, MATRIX25, CHINESE25, CODABAR, MSI, pozostałe jednowymiarowe.

HD-SL93I-Model przeznaczony dla bardzo wymagających klientów z wyższej półki. Cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonania i płynnością pracy. Czytnik sprawdza się w bardzo trudnych warunkach, gdzie nie ma czasu na przestoje w pracy nim. Posiada wytrzymałą baterie pozwalająca na cały dzień intensywnej pracy bez przerwy. Ładowanie czytnika nigdy nie było prostsze niż w przypadku tego modelu. Wystarczy, że odłożymy czytnik na podstawkę, a ten zacznie się ładować w sposób indukcyjny, czyli bez użycia kabli. Model ten posiada jeszcze jedną ważną cechę. Jego praca bezprzewodowa do 600 m na otwartych przestrzeniach.

sl93i
https://sklep.hdwr.pl/pl/p/Bezprzewodowy-czytnik-kodow-kreskowych-HD-SL93I/112

HD-SL93 jest modelem, który ma możliwość zaawansowanego programowania.
Odległość komunikacji na otwartych przestrzeniach: do 600m.
Bateria o pojemności 900mAh.
Obudowa odporna na wstrząsy.
Odczytywane kody: EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, EAN128.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *