Moduły skanujące

Moduły skanujące, to kompaktowy sprzęt przeznaczony do skanowania kodów jednowymiarowych lub dwuwymiarowych, w zależności od wybranego modelu, stworzony z myślą o zabudowaniu na stałe. Cechują się niewielkim kształtem pozwalającym zaoszczędzić przestrzeń roboczą oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość i odporność na trudne warunki pracy. Układ skanujący wykonany z dbałością o szczegóły, pozwala na szybki i automatyczny odczyt kodów, co wpływa na wygodę użytkowania i zwiększa wydajność pracy, poprzez bezobsługowość tego typu urządzeń.

W ofercie naszego sklepu HDWR znajdą Państwo moduły nadające się idealnie do zabudowy na stanowisku kasowym. W tym celu zostały wyposażone w otwory montażowe umożliwiające stałe zamontowanie ich w dowolnym miejscu. Tego rodzaju sprzęt skanujący cechuje się nieco większym rozmiarem, na przykład model HD-SM1000.

Posiadamy również moduły skanujące cechujące się minimalistycznym rozmiarem, które z powodzeniem można zabudować w dowolnej obudowie i jest to na przykład model
HD-SM302.